گالوانیزه
مرداد ۲۵, ۱۳۹۷
دوجداره
ویژگی های پنجره دو جداره
مهر ۱۷, ۱۳۹۷
دوجداره

یو پی وی سی upvc

یو پی وی سی  ، ماده ي اوليه ساخت پروفيل در پنجره هاي مدرن UPVC مي باشد که از مخفف کلمات (Unplasticised Poly Vinyl Chloride) تشکيل شده است.
اين ماده يک نوع تنوع ترموپلاست مدرن متشکل از مشتقات اصلي نفت خام و نمک طعام است. در فرآيند توليد UPVC با افزودن مواد مختلفي چون ضربه گيرها (Impact Modifier)، مواد ضد احتراق (Heat Stabilizers)، پر کننده ها (Fillers)، کمک کننده ها (Processiny Aids)، روان کننده هاي داخلي و خارجي (Internal & External Lubricants) و رنگ هاي صنعتي (Pigment) به دو ماده اصلي فوق، ترموپلاست UPVC به دست مي آيدکه ترکيب جديدي از ماده اوليه PVC بوده، ولي به علت خواص فيزيکي متفاوت اين ماده جديد اصطلاحا به آن يک ماده غير پلاستيک اطلاق مي شود.

 

یو پی وی سی

پروفيل UPVC

پروفيل UPVC يکي از مطمئن ترين و پر مصرف ترين مواد اوليه در ساخت درب و پنجره هاي ساختمان بوده و مشخصه اصلي آن زيبايي و استحکام مي باشد.
سبکي وزن، خمش پذيري، عدم اشتعال، عايق بودن در مقابل حرارت و الکتريسيته، مقاومت در برابر مواد شيميايي و بيولوژيک، قابليت تبديل به سطوح سيقلي، قابليت تلفيق با مواد افزودني مختلف و بالاخره انعطاف پذيري در به کاربردن طرح هاي متعدد، پليمر مزبور را به مناسب ترين جايگزين براي آلياژهاي فلزي و غير فلزي در صنعت در و پنجره سازيتبديل نموده است.

تنوع ساخت در مدل هاي مختلف

پروفيل UPVC با توجه به ضد ضربه بودن به راحتي قابل خم شدن هستند، از اين رو مي توان با اين نوع پروفيل هر نوع انحنا و قوس دلخواه را اعمال نمود.
پنجره ها به گونه اي طراحي شده اندکه قابليت نصب توري و پرده کرکره را دارا مي باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *